Aktualności Google Social Media Marketing

Wideo Wizytówka Google

Wideo Wizytówka Google

W obecnym czasach ludzie coraz częściej sięgają do wyszukiwarek, gdy przychodzi im do szukania wszelkiego rodzaju informacji. Do lamusa odchodzą ogłoszenia firm, drukowane na papierowych stronach gazet. To internet jest pierwszym źródłem wiedzy.

Przedsiębiorstwa, których nie stać na profesjonalne strony internetowe, mają okazję na stworzenie wizytówki w Google Moja Firma. To darmowe narzędzie pozwala na zaznaczenie obecności w przestrzeni internetowej, a co za tym idzie pozyskanie nowych klientów. Prezentacja firmy może stać się jeszcze bardziej efektowna i efektywna. Wszystko dzięki Wideo-Wizytówce Google.

Czym jest Wideo Wizytówka w Google?

Od teraz użytkownicy posiadający konto w Google Moja Firma i korzystający z telefonów wyposażonych w system Android mogą dodawać 30 sekundowe filmy, promujące własne przedsiębiorstwo. Wideo wizytówka daje możliwość atrakcyjnej prezentacji naszych produktów lub usług. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie filmy najlepiej oddziaływują na odbiorców. Ludzie z większym powodzeniem odbierają materiały wideo, ponieważ są one o wiele realniejsze. Przedstawienie firmy w sposób interesujący to świetny sposób na przyciągnięcie nowych klientów i pozostawienie konkurencji daleko w tyle.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".