Wyszukiwarki Internetowe

Rozszerzenie Google Ads

Rozszerzenie Google Ads

Google Ads to świetny sposób, na dotarcie do osób, które poszukują konkretnego produkty lub usługi. Tworzenie wyjątkowej i unikalnej treści znacząco zwiększa prawdopodobieństwo kliknięcia Twojej reklamy przez potencjalnego klienta, a co za tym idzie odniesienia przez Ciebie sukcesu. Aby jeszcze lepiej wyróżnić się spośród innych przedsiębiorców, warto w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez Google. Efektywnym rozwiązaniem jest stworzenie rozszerzeń Google Ads.

Czym są rozszerzenia Google Ads?

Rozszerzenia znajdujące się w reklamie Ads wzbogacają ofertę o dodatkowe informacje. Możesz umieścić w nich takie informacje jak lokalizacja, linki do innych oferowanych przez Ciebie produktów, przyciski zachęcające do wykonania połączenia telefonicznego oraz wiele innych.

Dlaczego warto o nie zadbać? Rozszerzenia pozwalają zwiększyć widoczność Twojej reklamy na stronie, wzbogacają ofertę o dodatkowe informacje. Użytkownicy widząc rozbudowany przekaz promocyjny, częściej z niego korzystają. Rozszerzenia wpływają na na zwiększenie klikalności, a co za tym idzie rośnie prawdopodobieństwo sukcesu marketingowego.

Urozmaicenie adsa nie będzie Cię nic kosztować. Wszystko możesz dodać bezpłatne z poziomu platformy Google Ads. Bezpłatne wzbogacenie oferty? Naszym zdaniem warto!

 

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Pin It on Pinterest