Aktualności

Polskie połączenie Facebooka i LinkedIn

BaseConnect - serwis społecznościowy

Powstał serwis społecznościowy o nazwie BaseConnect, który łączy atuty Facebook’a i LinkedIn. Pomysłodawcą jest Damian Słuja, który za cel postawił sobie stworzenie sieci łączącej studentów, absolwentów i ich potencjalnych pracodawców.

Zdaniem autora, nie powstał dotąd żaden serwis, który ułatwiłby studentom lub świeżo upieczonym absolwentom nawiązywanie kontaktów biznesowych z właścicielami firm.

Rozwój serwisu

Startupowiec przygotował wstępną koncepcję, a następnie zaangażował w projekt swojego przyjaciela Rafała. Podczas eventu dla startupów Hive53 projekt zyskał uznanie przedsiębiorcy i eksperta metody Lean Starup – Iana Scarffe. Od tego momentu zespół rozrósł się o programistów, grafików, specjalistów do spraw sprzedaży i marketingu.

BaseConnect

Zalety BaseConnect

Dzięki portalowi BaseConnect studenci mogą się ze sobą kontaktować, dołączać do kół i organizacji studenckich, a także aplikować na staże i zdobywać informacje o pracodawcach. Właściciele firm mogą wyszukiwać kandydatów i proponować im współpracę.

Aktualnie zespół poszukuje inwestorów, od których jak mówi autor projektu nie oczekuje jedynie funduszy, ale również dzielenia wizji z osobami zaangażowanymi w projekt.

Nowy serwis znajdziemy pod adresem: baseconnect.org

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".