Aktualności

Google wprowadza informacje o transmisjach telewizyjnych

Zobacz gdzie i kiedy możesz obejrzeć swój ulubiony program telewizyjny

Google nie próżnuje! Niedawno została wprowadzona nowa funkcjonalność w wyszukiwarce – bardzo przydatna i pomysłowa. Wpisując w wyszukiwarce nazwę jakiegoś programu, w wyniku otrzymasz informacje na temat najbliższych planowanych transmisji w telewizji – z datą, godziną, informacją o kanale i numerem odcinka.

Google wprowadza informacje o transmisjach telewizyjnych

Czy wszyscy skorzystamy na nowej funkcjonalności Google?

Biorąc pod uwagę duży udział wyszukiwań programów telewizyjnych, szczególnie za pomocą urządzeń mobilnych stworzenie takiej możliwości przez Google było świetnym pomysłem. Prawdopodobnie dzięki temu liczba wyszukiwań jeszcze bardziej wzrośnie. Niemniej jednak, o ile funkcjonalność jest bardzo przydatna dla użytkowników wyszukiwarki, o tyle liczba wejść na strony, na których dostępne są przewodniki po programach telewizyjnych może drastycznie spaść.

Funkcjonalność niestety na dzień dzisiejszy działa tylko w Stanach Zjednoczonych, ale prawdopodobnie uruchomienie jej u nas to tylko kwestia czasu.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest