Aktualności

Google rusza z własną platformą edukacyjną

Konwertuj kolory w wyszukiwarce Google

Firma Google otworzyła internetową platformę edukacyjną o nazwie Internetowe Rewolucje skierowaną do przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych rozwojem związanym z działalnością w sieci. Celem jest podniesienie kompetencji internetowych w Polskich firmach.

Wirtualne warsztaty prowadzone są w formie krótkich filmów instruktażowych. Cenne informacje przekazywane są przez specjalistów Google oraz osoby zarządzające działaniami marketingu internetowego w takich firmach jak PIXERS, Chocolissimo czy Oponeo. Dzięki tym filmom możemy dowiedzieć się, jak wykorzystywać narzędzia do analizy danych, prowadzić działania w social mediach, czy nawet zwiększać obroty dzięki działaniom online.

Jaki jest poziom prowadzonych warsztatów?

Poziom trudności dopasowuje się do użytkownika po wypełnieniu wstępnej ankiety. Warsztaty skierowane są zatem zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy mieli już styczność z działaniami marketingowymi w sieci. Na koniec każdego działu zostały przygotowane podsumowania oraz krótkie testy sprawdzające nabytą wiedzę. Po zaliczeniu wszystkich etapów otrzymujemy certyfikat poświadczający uczestnictwo w kursie.

Dodatkowo do lekcji otrzymujemy słownik używanych pojęć oraz odsyłacze do narzędzi, które zostały wspomniane w trakcie filmu.

Platformę można znaleźć pod adresem: https://rewolucje.withgoogle.com/

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest