Aktualności

Czarny piątek dotarł do Polski

Amerykański szał zakupowy związany z tak zwanym Black Friday dotarł do Polski. Dzień ten tradycyjnie rozpoczyna sezon zakupów na Gwiazdkę. Co się z nim wiąże? Obniżki i promocje w wielu sklepach na terenie całego kraju. Niestety wysokość obniżek jest daleka od tych z USA, jednak możemy dzięki nim nieco zaoszczędzić. Jak wiele można zyskać? Marki oferują od kilku do nawet kilkudziesięciu procent upustu! Z roku na rok wydłuża się lista Polskich sklepów, które dołączają do akcji.

Dlaczego Polskie sklepy zostały zmuszone do obniżania cen?

Wszystko za sprawą sprzedaży internetowej. Coraz powszechniejsza staje się zagraniczna sprzedaż wysyłkowa, co prowadzi do wywierania nacisku na nasze rodzime sklepy. Do Polski docierają produkty chociażby z serwisu Amazon, który z roku na rok zwiększa sprzedaż w naszym kraju. Polskie sklepy chcąc konkurować z tymi zza oceanu muszą również zaoferować swoim klientom coś wartościowego.

Jakie sklepy oferują promocje?

Informacje o udziale w Black Friday potwierdziło wiele marek – poczynając od sklepów handlowych, poprzez sklepy elektroniczne, na sieciach odzieżowych kończąc. Między innymi sieci Auchan i Tesco oferują dziś swoim klientom tańsze produkty przydatne w każdym domu. Sklep z zabawkami „Smyk” przygotowując promocję 20% daje szansę na tańsze prezenty na Gwiazdkę dla maluchów. Myśląc o zakupie elektroniki warto odwiedzić firmę X-Kom, Komputronik czy chociażby Neonet. Dla osób, które z zamiłowaniem czytają książki specjalne obniżki przygotował Matras oraz Empik.

W najbliższych dniach będą miały miejsce jeszcze dwie inne akcje pozwalające na spore oszczędności. Mowa oczywiście o Cyber Monday(30 listopada), czyli obniżki w sklepach internetowych, a także dzień darmowej dostawy(1 grudnia).

Udanych zakupów!

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest