Aktualności

Twitter przedstawia nową formę reklamy

Twitter - Serwis społecznościowy

 

W ostatnim czasie wiele dzieje się wokół serwisu społecznościowego Twitter. Niedawno informowaliśmy o zmianach takich, jak animowane gify, czy wprowadzenie algorytmu, a dziś nadszedł czas na kolejną nowość. Specjaliści Twittera przedstawili nową formę reklamy w ich serwisie. Mowa o reklamie video, która przez 24 godziny od publikacji będzie znajdowała się w górnej części aktualności.

Twitter Reklama Wideo

Reklama Wideo na Twitterze

Wychodząc z ofertą reklamy wideo, Twitter ma nadzieję, iż zyska zainteresowanie ze strony dużych klientów. Umieszczenie reklamy w górnej części aktualności z pewnością pozwoli na uzyskanie wysokich zasięgów tweet’a. W pierwszej kolejności dostęp do tej funkcjonalności otrzymają marketerzy ze Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, pierwszą firmą, która będzie mogła przetestować nowe możliwości reklamowe jest wytwórnia filmowa 20th Century Fox.

W dzisiejszych czasach w świecie filmu, marketing szeptany nabrał wielkiego znaczenia. Nie znam lepszej platformy do prowadzenia tego typu kampanii, niż Twitter. Propozycja Twittera jest dla nas szansą na publikowanie zwiastunów oraz dyskusję z potencjalnymi klientami. Dzięki reklamie wideo będziemy w stanie dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych naszymi produkcjami. – mówi Marc Weinstock, kierownik działu marketingu w 20th Century Fox

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".