Aktualności Wyszukiwarki Internetowe

Rozszerzenia promocji w Google Ads

Rozszerzenia promocji w Google Ads

W czasach internetu reklamy w wyszukiwarce Google odgrywają ogromną rolę w pozyskiwaniu i przedstawianiu oferty nowym odbiorcom. Pozwalają dotrzeć do użytkowników, którzy w danym momencie szukają konkretnego produktu lub usługi, a dobrze skonstruowane sprawiają, że nasza oferta wyróżnia się spośród innych. To właśnie wyjątkowość sprawia, że potencjalni klienci bardziej skłonni są skorzystać z usług Twojego przedsiębiorstwa. Jak się wyróżnić? Świetnie sposobem będzie poinformowanie użytkowników szukających danego produktu, bądź usługi o promocji. Google dodało do swojego szerokiego “arsenału” Ads rozszerzenie promocji.

 

Wyróżnij się unikalną promocją!

Firma Google stale rozwija wygląd reklam Ads. Od niedawna zarządzający przekazami reklamowymi w wyszukiwarkach do dyspozycji mają nową możliwość – rozszerzenie promocji. Jest to świetny sposób, aby dotrzeć z unikalną ofertą do klientów.

Rozszerzenie wyróżnia się od tekstu reklamy Ads i umożliwia zamieszczenie informacji w dwóch wierszach tekstu. Wiadomość o upuście z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Dnia Matki lub Dziadka jest teraz jeszcze lepiej widoczna. Możesz dodać także informację o kodzie promocyjnym, który użytkownik ma prawo wykorzystać w określonym terminie. Zwiększa to prawdopodobieństwo kliknięcia, a co za tym idzie skorzystania z usługi lub zakupu produktu.

Dodanie rozszerzenia jest całkowicie darmowe – płacisz tylko i wyłącznie jeżeli użytkownik wyszukiwarki kliknie w Twoją reklamę. Dodatkowo możesz określić w jakie dni, o jakich porach i na jakich urządzeniach ma pojawiać się reklama.

Jeżeli chcesz, aby wyszukujący daną frazę wybrali Twoją ofertę, warto zadbać o rozszerzenie promocji.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".