Aktualności Content Marketing Social Media Marketing

Reklamy tekstowe Youtube

youtube ads

Youtube zostaje włączony do sieci partnerów Google. To dobra nowina dla wszystkich reklamodawców oraz specjalistów z branży SEM, przed którymi otwierają się nowe możliwości promocji przedsiębiorstw. Reklamy tekstowe w serwisie wideo narazie znajdują się w fazie testów, ale już teraz w powietrzu wyczuć można rewolucyjną aurę

Nowe możliwości reklamowe

Włączenie popularnego serwisu z filmami do sieci partnerów Google, z całą pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę dla wszystkich korzystających z platformy Ads. Reklamy wyświetlać mają się w wynikach wyszukiwania, gdy użytkownik użyje słów kluczowych pasujących do Twojej reklamy. Takie rozwiązanie w serwisie Youtube otworzy nowe możliwości z zakresu marketingu i pozyskiwania klientów online.

Reklamy tekstowe narazie tylko urządzeniach mobilnych

Jak podaje Google, opcja testowana jest od kilku miesięcy, lecz narazie tylko na urządzeniach przenośnych. Gigant zaznacza, że dotychczas zebrane statystyki dotyczące reklamy tekstowych na platformie Youtube, prezentują się porównywalnie do tych zgromadzonych w wyszukiwarce Google.

Warto zaznaczyć, że przekazy promocyjne wyświetlające się w serwisie Youtube w obecnej chwili wyświetlane są bez dodatkowych rozszerzeń.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".