Aktualności Social Media Marketing

Nowy rodzaj reklam Wideo

video 360

Reklamy wideo to dla wielu reklamodawców istotna forma promocji, ponieważ znakomicie oddziaływają one na zmysły potencjalnych klientów. Dzięki krótkim filmom możemy zaprezentować swój produkt bądź usługę w interesujący wizualnie sposób. Już za niedługo szansa na osiągnięcie sukcesu dzięki reklamom wideo może znacząco się podnieść. Wszystko za sprawą nowych Video Ads od Google.

Nowe możliwość reklamy

Google poinformowało, że stopniowo zwiększać będzie dostęp reklamodawców do nowej formy promocji – 15 sekundowych reklam wideo, których nie będzie można pominąć!

Opcja ta była dostępna pierwotnie dla osób korzystających z rezerwacji na platformie Youtube. Rezerwacja pozwala za odpowiednią stawkę wyświetlać reklamy, pojawiające się w sąsiedztwie filmów generujących wysoką ilość wyświetleń w Youtube.

Już za kilka tygodnia nowe możwliwości reklamowe mają być dostępne na platformie Google Ads oraz Display and Video 360.

Gdzie wyświetlać będą się nowe reklamy?

Nowe przekazy promocyjne za pośrednictwem przekazów wideo, klienci ujrzeć będą mogli

platformie Youtube oraz w miejscach należących do partnerów reklam video Ads.

Warto zaznaczyć, że rozszerzony dostęp reklamodawców do nowej opcji 15 sekundowych filmików, według Google nie będzie miał wpływ na końcowe doświadczenia użytkowników Youtube.

Nowa forma reklam wideo z pewnością jeszcze lepiej pozwoli dotrzeć do potencjalnych klientów. Z nią pojawiają się dodatkowe możliwości związane z brandingiem oraz budowaniem świadomości marki.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Pin It on Pinterest