Aktualności

Nowa aplikacja mobilna LinkedIN niczym Facebook

Użytkownicy Androida i iOS doczekali się aktualizacji aplikacji obsługującej serwis społecznościowy LinkedIN, który gromadzi profile zawodowe. W nowej wersji postawiono na odświeżenie designu oraz poprawienie wydajności. Nowa aplikacja wywołała spore zamieszanie w związku z podobieństwem do aplikacji Facebooka.

Co nowego w LinkedIN?

Tworząc nowy interfejs postawiono na sprawdzony model, który umożliwi użytkownikom bezproblemową obsługę. W nowej wersji zobaczymy pięć zakładek, w których znajdziemy podsumowanie naszego profilu, zdarzeń w naszych sieciach, aktywności osób z kontaktów oraz wyszukiwarkę, która ma być o 300% skuteczniejsza od poprzedniej.

Aktualna wersja komunikatora na pewno przypadnie do gustu osobom, które chętnie prowadzą rozmowy biznesowe poprzez LinkedIN.

linkedin - serwis społecznościowy

Odświeżenia nie doczekały się wersje desktopowe, która odstają od nowoczesnych serwisów, lecz nie zniechęca tym swoich stałych użytkowników. LinkedIN jest w dalszym ciągu najpopularniejszym serwisem społecznościowym nakierowanym na relacje biznesowe.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest