Aktualności

Google otwiera Campus Warsaw

Konwertuj kolory w wyszukiwarce Google

Google oficjalnie otworzył Campus Warsaw, czyli miejsce, w którym startupowcy mogą budować swoje firmy, zdobywać wiedzę i bezpłatne wsparcie. Kampus mieści się na Warszawskiej Pradze i jest dostępny dla biznesów z Europy Środkowo-Wschodniej. Jest to pierwszy taki kampus w Europie Centralnej, a piąty na całym świecie.

Przedsiębiorcy będą mogli otrzymać pomoc ze strony pracowników i partnerów firmy Google. Dodatkowo mają szansę na budowę relacji z innymi firmami. Celem jest połączenie społeczności stratupowej z Centralnej Europy i umożliwienie im stałego rozwoju.

Co znajdziemy w kampusie?

Campus mieści się na 1600 metrach kwadratowych podzielonych między 3 piętra. W środku poza przestrzenią co-workingową znajdziemy kawiarnię Campus Cafe, salę konferencyjną i szkoleniową, w której każdego dnia mają odbywać się bezpłatne spotkania. W budynku mieszczą się również oddziały partnerów kampusu – Innovation Nest oraz TechHub.

Jak dołączyć do społeczności?

Osoby zainteresowane mogą dołączyć do społeczności poprzez rejestrację na stronie campus.co/warsaw/ Członkostwo jest bezpłatne, a dzięki niemu otrzymujemy dostęp do kawiarni Campus Cafe, a także mamy możliwość udziału w organizowanych wydarzeniach. Poprzez stronę będzie można również zapisać się do programów edukacyjnych oraz proponować organizację własnych wydarzeń.

Poza Warszawą, Google prowadzi swoje kampusy w Madrycie, Seulu, Tel Awiwie oraz Londynie, w których zatrudnienie znalazło prawie 5 tysięcy osób. Wkrótce planowane jest również otwarcie kampusu w Brazylijskim Sao Paulo. Aktualnie działające kampusy zgromadziły ponad 70 tysięcy członków.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest