Aktualności

Nowa odsłona Google+

Konwertuj kolory w wyszukiwarce Google

Rzadko odwiedzany, a zarazem często wyśmiewany Google+ doczeka się nowej odsłony. Firma z Mountain View na przekór opiniom postanowiła wprowadzić nowy wygląd oraz funkcjonalności. Wszystko po to by przyciągać nowe rzesze użytkowników i zatrzymać nielicznych fanów. Czy tym razem się uda?

Po rozłamie z serwisem YouTube spodziewano się rychłego zamknięcia społecznościówki, tak jednak się nie stanie. W nowej odsłonie skupiono się na ulepszeniu funkcji, które dotychczas działały najlepiej.

Jakie zmiany zostały wprowadzone?

Nowa odsłona ma być bardziej przejrzysta, intuicyjna oraz prostsza w obsłudze. Została skupiona na możliwości łączenia ludzi w grupy o podobnych zainteresowania oraz możliwości zdobycia nowych treści.

Firma Google największą uwagę skupiła na dwóch najważniejszych elementach serwisu, czyli Kolekcjach i Społecznościach. W Kolekcjach znajdują się film, zdjęcia oraz wpisy, zaś Społeczności to nowa forma grup dyskusyjnych.

google-plus

Serwis nabierze kolorów, bowiem szarość zastąpi czerwień, która będzie się zmieniała w zależności od części serwisu, w której będziemy się znajdować. Nowa wersja pojawi się na wszystkich systemach oraz rozdzielczościach. Aplikacje zostaną zatem dostosowane zarówno pod Androida, jak i iOS.

 

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest