Aktualności

Nauka marketingu internetowego razem z Google

Google Primer - nauka online marketingu

Firma Google nie od dziś stara się pomóc przedsiębiorcom. Tym razem zaoferowała aplikację na urządzenia mobilne o nazwie Primer, której celem jest ułatwienie prowadzenie działalności marketingowej w obszarze Internetu.

Testowa wersja aplikacji była dostępna już od roku i oferowała krótkie lekcje, które miały pomóc lepiej zapoznać się z tematem content marketingu, czy chociażby monitorowaniem mediów. Aplikacja jest kierowana zarówno do właścicieli małych startupów, jak i dużych przedsiębiorstw.

Primer by Google

Zalety Google Primer

Do zalet aplikacji należy dostępność. Z lekcji można korzystać zarówno online, jak i offline. Krótkie lekcje mają nam pomóc lepiej spożytkować czas spędzony w pociągu, samolocie, czy kolejce do lekarza. Google zapowiedziało, iż tematy będą stale aktualizowane.

Swoje postępy możemy z łatwością zapisać i w każdej chwili kontynuować od ukończonego etapu. Interesujące nas treści możemy zapisać oraz podzielić się nimi z innymi.

Za materiały odpowiada ekipa Google Learn oraz eksperci z branży marketingu, którzy czuwają nad jakością lekcji. Google zapewnia, iż dostępne treści zostały napisane tak, by każdy w łatwy sposób mógł je przyswoić i zastosować u siebie.

Aplikację znajdziecie na oficjalnej stronie: YourPrimer.com

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest