Aktualności

Google usprawnia aplikację Forms

Google Forms

Szukasz szybkiego i wygodnego sposobu na zebranie informacji od grupy ludzi? Sprawdź nową wersję Google Forms! Dzięki aplikacji uda Ci się zebrać opinie, zarządzisz głosowanie w firmie, czy zorganizujesz konkurs dla Twoich klientów. Google przygotował nową wersję aplikacji Forms – jest prosta w użyciu i posiada rozwiniętą funkcjonalność.

Nowości w Google Forms

Osobom, którym zależy nie tylko na funkcjach, ale również wyglądzie na pewno przypadną do gustu nowe szablony ankiet. Tworzenie nowych ankiet jest bardzo intuicyjne. Cały proces uproszczono, aby nawet osoba początkująca mogła sobie z nim poradzić. Przewidziano możliwość tworzenia różnego rodzaju formularzy – zarówno służących do zbierania zgłoszeń rekrutacyjnych, jak i opinii klientów restauracji.

Szablony ankiet - Google Forms

Wprowadzona została również zmiana na wzór aplikacji Docs, czy Sheets. Google Forms od teraz umożliwia obsługę skryptów, czy zewnętrznych dodatków takich jak chociażby znany gMath. Zmiana ta znacząco zwiększa możliwości aplikacji. Dodatkowo mamy możliwość sprawdzenia, które osoby z zaproszonych nie udzieliły odpowiedzi w naszym kwestionariuszu. Osobom, które ego nie zrobiły możemy wysłać stosowne przypomnienie o ankiecie.

Google Forms - system ankiet

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest