Dołącz do redakcji

Twórz z nami przewodnik po marketingu internetowym !

Bądź jednym z nas – pisz o tym co naprawdę Cię interesuje. Wystarczy odrobina wolnego czasu, kreatywność i chęć przekazywania swojej wiedzy czytelnikom, aby stać się częścią naszej redakcji.

A może od dawna szukasz dodatkowej aktywności, która odpowiadałaby Twoim zainteresowaniom? MagazynSem rzuca Ci wyzwanie! Redaguj artykuły, dziel się ciekawostkami, odkryj coś nowego.

Reklama internetowa to rozległa dziedzina, wolnych tematów na pewno nam nie zabraknie. Razem stworzymy encyklopedię reklamy internetowej, zawierającą odpowiedź na każde trudne pytanie. I to właśnie Ty możesz odnieść z nami ten sukces.

Co zyskuje dołączając do redakcji magazynu?

Zyskujesz możliwość rozwoju, pokazania Twojej sylwetki, zdobycie nowego doświadczenia, legitymację prasową oraz udział we wspaniałej społeczności jaką jest redakcja Magazynu Sem.

Co zrobić żeby dołączyć do redakcji magazynu?

 1. Napisz przykładowy artykuł
 2. Uzupełnij formularz
 3. Czekaj na naszą odpowiedź

Zgłoś się teraz!

Nie zapomnij załączyć przykładowego tekstu!

  Imię *

  Nazwisko *

  Adres email *

  Telefon *

  Strona internetowa

  Załączniki (formaty: doc docx pdf) *

  Dlaczego Ty? Masz tylko 350 znaków!

  Administratorem Danych jest: Exelmedia sp. z o.o. z siedzibą w Opolu 45-315 przy ul. Głogowskiej 23C. Szczegóły dotyczące przetwarzania dostępne są w Polityce ochrony danych dostępnej na stronie: https://magazynsem.pl/polityka-prywatnosci

  * - pola wymagane