Relacje

XI Kongres Online Marketing 2016

XI Kongres Online Marketing

Sposoby realizacji celów sprzedażowych, planowanie strategii marketingowej, promocja treści w Internecie to tylko jedne z wielu tematów, które zostaną poruszone podczas nadchodzącego XI Kongresu Online Marketingu 2016. Już 17 marca w Warszawie rozpocznie się dwudniowa konferencja połączona z warsztatami. Możesz wybrać warsztat dotyczący Google AdWords, Analytics, E-mail Marketingu lub Facebook Ads. Każdy uczestnik ma do wyboru trzy ścieżki tematyczne – B2B, B2C lub narzędzia e-marketera.

Najlepsi specjaliści e-marketingu

Organizatorzy gwarantują 100% merytoryki i 0% prezentacji sprzedażowych. Podczas rekrutacji wybrani zostali specjaliści, którzy zagwarantują wysokiej jakości prelekcje. Wśród nich są takie persony, jak Darli Kim, Paweł Tkaczyk, Przemysław Pająk, czy Piotr Chmielewski. Na dodatek każdy z uczestników otrzyma nagrania video z wszystkich prelekcji, by móc w każdej chwili wrócić do przedstawionego materiału. Uczestnicy warsztatów otrzymają również certyfikaty poświadczające udział w szkoleniu.

Rozwiń swój biznes dzięki wiedzy specjalistów – weź udział w XI Kongresie Online Marketingu!

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".