Relacje

X Targi eHandlu w Katowicach

X Targi eHandlu Katowice

Największe firmy związane ze sprzedażą w Internecie w jednym miejscu? Tak, to możliwe! Już 6 kwietnia w Katowicach odbędą się X Targi eHandlu, w których uczestniczyć będą znane marki ze świata eCommerce. Na targach będziemy mogli spotkać przedstawicieli firm oferujących systemy sklepów internetowych, usługi logistyczne, płatnościowe, czy marketingowe. Swoją obecność potwierdziły takie firmy jak Ceneo, DHL, Prokonsumencki, czy Przelewy24.

Prezentacje na jubileuszowych targach

Oprócz wystawców sporym zainteresowaniem cieszą się również przygotowywane prelekcje. Na stronie targów została przedstawiona lista zgłoszeń specjalistów, którzy przeszli do ostatniego etapu rekrutacji. Większość prezentacji dotyczy szeroko pojętego marketingu internetowego od Content Marketingu, przez E-Mail Marketing, na tworzeniu Landing Page’y kończąc. Wśród zgłoszonych prelegentów możemy zobaczyć przedstawicieli takich firm jak MUSE, Get Response, SMSAPI czy Landingi.

Poszerz sieć kontaktów biznesowych – weź udział w X Targach eHandlu!

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".