Relacje

I Love Marketing – zgrywalizowana konferencja

Konferencja I Love Marketing

Już na początku marca w Warszawskich Złotych Tarasach odbędzie się konferencja, jakiej jeszcze nie było. Mowa o I Love Marketing, czyli zgrywalizowanej konferencji skierowanej do małych i średnich firm. Swoje prelekcje wygłosi aż 18-specjalistów z branży marketingu internetowego. Będziemy mogli usłyszeć m.in. o Social Mediach, Content Marketingu, SEO, E-Mail Marketingu, czy chociażby Storytellingu.

Konferencja I ♥ Marketing [1.03] – zapowiedź

➨ Dlaczego warto wziąć udział w konferencji I ♥ Marketing http://ilovemarketing.pl? Odpowiedzi na poniższym filmiku!➨ Tylko do 31.01 udział w konferencji w cenie 370 PLN netto!#iLoveMKT

Posted by SprawnyMarketing on Tuesday, January 26, 2016

Konferencja z elementami grywalizacji

Konferencja I Love Marketing jest wyjątkowa, gdyż o wysokości wynagrodzenia trenerów będą decydowali widzowie. Osoby uczestniczące w konferencji będą mogły oddawać głosy na trenerów. Prelegent, który zgromadzi największą ilość głosów otrzyma najwyższe wynagrodzenie. Sposób ten ma zagwarantować wysokiej jakości prelekcje, pozbawione prezentacji sprzedażowych.

Wśród prelegentów znajdziemy wiele znanych osób ze świata e-marketingu takich jak Paweł Tkaczyk, Maciej Lewiński, czy Monika Czaplicka.

Poznaj tajniki marketingu internetowego – dołącz do uczestników konferencji I Love Marketing!

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Pin It on Pinterest