Aktualności

Google tworzy nowy komunikator

Konwertuj kolory w wyszukiwarce Google

Nadszedł czas na nowy komunikator firmy Google. Czym się będzie różnił od Google Hangouts? Okazuje się, iż firma z Mountain View ma bardzo ambitne plany. Chce połączyć możliwość komunikacji ze znajomymi oraz wyszukiwania dzięki sztucznej inteligencji.

Rywalizacja z Facebook M

Przy pomocy nowego komunikatora Google chce konkurować z nowym projektem Facebooka. Komunikator Zuckerberga będzie miał wewnątrz  wbudowanego własnego asystenta. Facebook M – bo o nim mowa – będzie umożliwiał rozmawianie z aplikacją naturalnym językiem. Będzie miał możliwość zamawiania Ubera, rezerwacji stolika w restauracji, przypominania o ważnych wydarzeniach, a także szukania informacji w sieci.

Google-komunikator

Co wiemy o nowym projekcie Google?

Jak na razie nie podano zbyt wielu szczegółów o projekcie. Całkiem możliwe, iż będzie to jedynie kolejne narzędzie do wyszukiwania informacji. Tym samym użytkownicy w oknie rozmowy, szybko i wygodnie otrzymywaliby informacje, których szukają.

Często mówi się również o tym, iż zewnętrzni developerzy będą mieli możliwość tworzenia własnych „chat botów” w celu rozwijania asystenta. Eksperci sugerują, iż komunikator miałby w przyszłości stać się częścią Google Now – asystenta dostępnego w telefonach z systemem Android.

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest