Aktualności

Instagram wprowadza obsługę wielu kont

Instagram - serwis społecznościowy

Serwis społecznościowy Instagram wprowadza oczekiwaną od dawna funkcję przełączania się pomiędzy wieloma kontami. Dotychczas użytkownicy byli zmuszeni każdorazowo wylogowywać się i logować na inne konto. Na urządzeniach mobilnych wykonywanie tych czynności było bardzo uciążliwe.

Serwis społecznościowy Instagram - obsługa wielu kont

Obsługa wielu kont dla biznesu

Wprowadzenie nowej funkcji jest ukłonem w stronę osób, które prowadzą na Instagramie konto prywatne, jak i firmowe oraz specjalistów do spraw mediów społecznościowych zarządzających profilami wielu marek. Dzięki nowej funkcji mamy możliwość przełączania się pomiędzy pięcioma różnymi kontami. Możliwość obsługi wielu kont została wdrożona do aplikacji pod system iOS, jak i Android.

Nowa funkcja to również szansa dla każdego kto myśli o założeniu konta na Instagramie i dzieleniu się zdjęciami ze swoimi potencjalnymi klientami. Teraz stało się to o wiele łatwiejsze. Instagram z miesiąca na miesiąc zdobywa nowych użytkowników stając się coraz poważniejszym medium społecznościowym. Aktualnie posiada ponad 400 milionów zarejestrowanych użytkowników dzielących się swoją codziennością, poprzez wstawianie zdjęć opisanych hashtagami. Aby uzyskać dostęp do nowej funkcjonalności należy zaktualizować aplikację Instagram do wersji 7.15.

 

O Autorze

Redakcja magazynsem.pl

Chcesz do nas dołączyć i promować swój biznes lub osobę na ramach magazynsem.pl ? Napisz na redakcja@magazynsem.pl, w temacie wiadomości: "współpraca - magazynsem.pl".

Reklama

Marketing internetowy dla Twojego biznesu - MagazynSEM

Zapisz się na nasz Newsletter

Najnowsze artykuły, promocje, ciekawostki u Ciebie na mailu!

Sprawdź pocztę i potwierdź adres email

Pin It on Pinterest